Velmi často v atelieru i mimo něj žasnu, jak málo stačí k tomu, aby se lidská tvář zcela změnila…mikroskopické změny ve vašem výrazu mohou sdělovat úplně jiné postoje či pocity… z focení portrétu se stává jedno velké dobrodružství.

Seberte odvahu a pojďte do toho se mnou…s taktem a vervou chci najít na fotografiích Vaši opravdovou podobu. V každém z nás je ukryto alter ego… ta druhá bytost…pojďme ji na chvíli objevovat…


Rady před focením:

Neoblékejte si před samotným fotografováním sebe moc těsné, úzké kalhoty či opasky které by ti mohly způsobit otlaky na kůži, podprsenka na ramenou apod. Přijďte v něčem pohodlném, a pak se můžeme převlékat i přezouvat.

Nezapomeňte věci na různé varianty focení jako  bussines look – sukně, košile, šaty tuniky, cokoliv, co vám sluší. Nezapomenutelný glamour evergreen je košile, bílá či černá, klidně i pánská.

Nebojte se být  originální. Fotografie Glamour je oslavou Vaší krásy a toho, že jste jiní, než ostatní…

Dámy např. vezměte všechny své sukně, zjistíte, že se dají všechny použít jako báječný a originální top!

Pánové: vaše nejoblíbenější nejorvanější kožená bunda, kterou Vám manželka pravidelně odnáší k popelnicím  a vy ji zase vracíte…není v ní kus Vašeho já?

Šátky, či šály,  s sebou, roztančíme je spolu s Vámi…. Vezmete si prosím i boty. Nezapomeňte na boty na podpatku…ty zajistí lepší držení těla I v případě, že nejsou v záběru, fajn jsou I teplé zimní ponožky a něco pohodlného. Naličte se víc než běžně. Studiová světla způsobí, že líčení bude působit přirozeně, i když je výraznější. Pudr prosím vezměte s sebou.

Budete-li chtít, může z Vás femme fatale vykouzlit profesionální make-up artist…vizážistka….